Taśma gumowa w mojej firmie

Z moich obserwacji wynika, że sklepy, nawet w naszym niespecjalnie bogatym kraju, nie ustępują w asortymencie zachodnim odpowiednikom.

Zmodernizowanie taśmy gumowej było koniecznością

taśma gumowaCo prawda z jakichś przyczyn spora część towarów jest droższa niż za granicą, ale mimo wszystko możemy kupić wszystko to co kupują Niemcy czy Francuzi. Na co dzień w ogóle się nad tym nie zastanawiamy, kupując na przykład czekoladę czy proszek do prania, ale gdy prowadzimy swój biznes, a zwłaszcza taki, który nowoczesnego sprzętu, wówczas słysząc o nowych wynalazkach na zachodzie pojawia się gdzieś w podświadomości obawa, „czy u nas to dostanę”.
Dostać owszem się dostanie. Cena potrafi się różnić. Weźmy na przykład taki wynalazek jak taśma staroużyteczna. Weszła na zachodzie i od razu sprawdziłem czy jest dostępna w Polsce, i była, z tym że z ceną dwukrotnie wyższą. Nie żeby mnie to zraziło – koniecznie musiałem to kupić, bo to co było u mnie to była po prostu tragedia. Stara taśma gumowa nie dawała już rady, właściwie to już parę miesięcy temu powinienem był ją wymienić, ale tak to jest, jak się tak przekłada z dnia na dzień, jeszcze jutro, jeszcze jutro, i tak w pewnym momencie przychodzi taka refleksja, że już trzy miesiące temu stara taśma ledwie dawała radę, to cud że w ogóle wciąż działa. Zamówiłem nową taśmę staroużyteczną i różnicę było widać już po jednym dniu. Jednak nie ma co uciekać przed nowoczesnymi technologiami.

Nikt nie wymyśla nowych wynalazków tylko po to by coś wymyślać, albo dlatego że mu się nudzi. Jeśli coś zostało wymyślone, i na zachodzie się przyjęło, to najprawdopodobniej jak najbardziej ma to sens.

Najlepsza taśma gumowa od pas-met