Trwałe zabezpieczenie auta

Kupując samochód w salonie, płacimy za niego sto procent wartości. W momencie opuszczenia salonu, traci już dwadzieścia procent, a każda rysa na karoserii to dodatkowe ujemne procenty. W momencie chęci sprzedania samochodu, ma to duże znaczenia.

Kiedy można oklejać samochód folią?

oklejanie folią samochodu warszawaIstnieje sporo sposobów na zachowanie samochodu w dobrym stanie, ale wymagają one albo systematyczności albo sporej inwestycji. Właściciele najczęściej przykuwają dużą wagę do wyglądu karoserii, gdyż od jej stanu w dużej mierze zależy wysokość wartości rynkowej pojazdu. Im bardziej zniszczona, tym niższa wartość, gdyż jej renowacja czy nawet ponowne malowanie auta są kosztownymi usługami. Odpowiedzią na zapotrzebowanie w kwestii profesjonalnego pielęgnowania, zabezpieczenia i odnawiania samochodu, są usługi auto detailingowe, które znajdziemy niemalże w każdym mieście. Do najbardziej popularnych usług należą powłoki ceramiczne, folie ochronne, renowacja lakieru i tapicerki oraz zabezpieczanie szyb. Jeżeli interesuje nas oklejanie folią samochodu Warszawa jest miastem, w którym wykonają dla nas tą usługę specjaliści z kilku salonów detailngowych. Trzeba zaznaczyć, że tylko profesjonalne salony dysponują najwyższej jakości foliami ppf, które dają trwałe efekty, które utrzymują się nawet przez siedem – dziewięć lat. Pomimo, że jest ona bardzo cienka, to zapewnia wytrzymałą ochronę lakieru przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi. Można nią pokryć cały samochód, ale również tylko jego poszczególne części.

Na naszym rynku, car detailing jest dostępny już od kilkunastu lat i cieszy się coraz większym zainteresowanie. Choć usługi nie są tanie, to jednak zapewniają spektakularne efekty, które są warte swojej ceny. Tak naprawdę każdy pojazd może z nich skorzystać.