Usługa concierge do konta bankowego

 

Zanim opiszemy promocje dostępne w kilku polskich bankach to wyjaśnijmy czym jest usługa albo osoba nazywana concierge. Można w ten sposób określić właśnie usługę lub osobę, która ją wykonuje. Chociaż do osoby bardziej pasuje określenie asystent. W każdym razie wszystko polega na tym, że ma się swojego własnego asystenta, który załatwi dla nas wszystko.

Osobisty konsjerż w bankowej promocji

conciergeMoże to zabrzmi niezbyt elegancko, ale właśnie niektóre banki oferują ten rodzaj usług w formie promocji dla swoich najbogatszych klientów. Jeśli na koncie w banku mamy odpowiednią sumę pieniędzy to bank bardzo chętnie wyznaczy dla Nas osobę odpowiedzialną za załatwianie za nas różnych spraw. W ramach takiej promocji wyznaczona osoba zamówi dla nas bilety lotnicze, zarezerwuje wakacje czy nawet zawiezie dzieci do szkoły. Osoba będąca naszym prywatnym concierge może również zadbać o to, żebyśmy mieli porządek w domu czy żeby wszystkie sprzęty elektroniczne działały jak należy. Jeśli chodzi o usługi konsjerża w bankowych promocjach to panują w nich pewnie spore ograniczenia. Natomiast ludzie bogaci, którzy korzystają indywidualnie z usług concierge bardzo często traktują takie osoby jako swoją prawą rękę. Wszystko to, co osoba zamożna powinna załatwić sama, ale nie ma na to czasu, zleca właśnie swojemu prywatnemu concierge. W naszym kraju to ciągle jeszcze mało popularna usługa, ale na całe szczęście coraz bardziej doceniana i promowana.

Jeśli chcemy mieć własnego asystenta to wystarczy otworzyć sobie konto w odpowiednim banku i wpłacić na nie kilka milionów złotych. Wówczas bank w promocji do konta przydzieli nam osobistego asystenta, który będzie nam pomagał w codziennym funkcjonowaniu. Tyle tylko, że w praktyce dobrze jest zorganizować sobie tego typu usługi we własnym zakresie.