Uszczelnianie za pomocą gumowych pierścieni

Moim samochodem od zawsze zajmował się mój tata i wujek. Umówiliśmy się, że po prostu będę mu oddawała auto raz na miesiąc czy dwa i on będzie jeździł do wujka i będą sprawdzać, czy wszystko z nim w porządku. Pewnie sama mogłabym jeździć do mechanika, ale tata był bardzo przewrażliwiony w tym temacie i bardzo chciał pilnować, czy na pewno jeżdżę cały czas sprawnym autem.

Wykorzystanie pierścieni gumowych do uszczelniania

gumowe pierścienie uszczelniająceKiedy ponownie zostawiłam tacie samochód, to powiedział mi, że ostatnim razem przygotowali sobie już małą listę rzeczy, które będą chcieli wymienić w aucie i teraz właśnie chcieli się tym zająć. Powiedział, że wujek już miał zamówić wszystko co potrzebne, więc mam się niczym nie martwić i oni już resztą się zajmą. Cieszyłam się, że nie będę musiała się tym zajmować, bo jednak oni znają się na tym o wiele lepiej niż ja. W końcu tata do mnie zadzwonił, że jest jednak mały problem. Wujek co prawda kupił wiele potrzebnych części, ale i kilku rzeczach zapomniał. Poprosił mnie więc tata, bym zamówiła gumowe pierścienie uszczelniające. Podał mi szczegóły, o jakie dokładnie pierścienie chodzi, więc zaczęłam ich wyszukiwać. Podesłałam mu link dla pewności, czy na pewno dobre wybrałam, a gdy je zatwierdził, to je zamówiłam. To jednak oznaczało, że będę musiała poczekać na samochód do czasu, aż tata i wujek te uszczelki założą, bo już na to się przygotowali, a sami o najważniejszej rzeczy zapomnieli.

Na szczęście długo bez pojazdu nie pozostałam, bo te gumowe pierścienie zostały dostarczone bardzo szybko. Gdy już moi prywatni mechanicy, tata oraz wujek, wszystko założyli tak, jak być powinno, to ponownie mogłam wrócić do jazdy swoim samochodem, wyposażonym w nowe uszczelki we wszystkich wymagających tego miejscach.