Warto korzystać z pomocy dobrego architekta

Kupiłam mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum miasta. Lokalizacja była wyśmienita. Miałam wszędzie blisko co mi się podobało. Poza tym piękny widok na park był dla mnie idealny. Niestety czekał mnie jeszcze remont. Moja znajoma poleciła mi swoją ekipę remontową, z której usług była bardzo zadowolona. Ona jakiś czas temu korzystała z ich pracy i jej mieszkanie wyglądało przepięknie. Dodatkowo poleciła mi namiary na swojego brata, który jest architektem. 

Architekt pięknie zaprojektował mi mieszkanie

dobry projektant wnętrz PoznańPodziękowałam jej za polecenie. W sumie nie myślałam o tym żeby korzystać z pomocy architekta ale stwierdziłam, że to będzie świetny pomysł i dzięki temu moje mieszkanie będzie prezentowało się bardzo dobrze. Kiedy wpisywałam w wyszukiwarce dobry projektant wnętrz Poznań pojawiało się wiele firm, które świadczyło takie usługi. Wyszukałam brata znajomej i popatrzyłam jakie miał projekty na swoim koncie. Miał profesjonalną stronę i dzięki temu mogłam podejrzeć jakie ma pomysły i jakie przestrzenie projektował. Jego strona była profesjonalna i spodobały mi się propozycje, które do tej pory oferował swoim klientom. Umówiłam się z nim na spotkanie. Zobaczył moje mieszkanie i od samego wejścia stwierdził, że ma potencjał i ma już kilka pomysłów jak można daną przestrzeń wykorzystać. Niektóre pomysły były dla mnie zaskakujące ale kiedy zobaczyłam je w przygotowanym przez niego projekcie stwierdziłam, że są świetnym pomysłem i oczywiście się na nie zgodziłam.

Już nie mogłam się doczekać aż ekipa remontowa wykona wszystkie prace a ja będę mogła cieszyć się swoim mieszkaniem. Projekt bardzo mi się spodobał a efekt końcowy był jeszcze lepszy. Kiedy wprowadziłam się do swojego mieszkania byłam bardzo zadowolona. Dobrze się w nim czułam. Wnętrze było przytulne i elegancki idealnie do mnie pasowało.