Weekend w Darłowie

Wspólnie z dziewczyną jesteśmy wielkimi fanami podróży. Zarówno tych małych, jak i tych dużych. Jesteśmy jednak studentami, wobec czego mamy ograniczony budżet. Po ostatniej sesji zapragnęliśmy jednak odpocząć kilka dni nad polskim morzem. Uznaliśmy, że wybierzemy się do Darłowa. Zaczęliśmy więc poszukiwać w tamtych okolicach niedrogich noclegów, które byłyby po prostu schludne.

Schludne noclegi nad polskim morzem

nocleg darłowoMuszę przyznać, że bycie studentem i łączenie tego z pasją do podróżowania nie jest proste. Ma się bowiem bardzo ograniczony budżet, mimo że obydwoje z partnerką łapiemy się dorywczych prac. Po naszej ostatniej sesji, którą zdaliśmy bardzo dobrze, stwierdziliśmy, że miło by było odpocząć przez kilka dni nad polskim morzem i naładować do pełna baterie. Postanowiliśmy wdrożyć ten plan w życie. Zamierzaliśmy ponownie udać się do Darłowa, czyli miejscowości dla nas wyjątkowej. Dlatego też szybko otworzyliśmy przeglądarkę internetową, by znaleźć odpowiedni dla nas nocleg Darłowo jest dla nas magiczne, ponieważ właśnie tam spędziliśmy nasze wspólne wakacje. Kiedy znaleźliśmy schludne pokoje na wynajem, od razu poczuliśmy, że jest to oferta wręcz skrojona pod nas. W związku z tym, nie wahając się długo, zadzwoniliśmy do właściciela i kiedy okazało się, że ma on wolne terminy wtedy, kiedy chcieliśmy udać się na wypoczynek, od razu zarezerwowaliśmy jeden z nich.

Teraz kiedy wróciliśmy znad morza, musimy przyznać, że i tym razem wróciliśmy wypoczęci i zadowoleni. Darłowo po raz kolejny urzekło nas swoją urodą. Także zamówiony nocleg sprostał naszym wszelakim oczekiwaniom. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że mogliśmy naładować baterie do pełna w tak pięknych okolicznościach przyrody. Z pewnością tam jeszcze kiedyś wrócimy.