Wybór podświetlanej klawiatury dobrym rozwiązaniem

Dużo pracowałem wieczorami przy zgaszonym świetle, bo tak mi pasowało. Oczywiście oczy mnie czasami bolały, ale miałem krople i sobie radziłem. Przeszkadzała mi tylko jedna rzecz. Po ciemku nie widziałem klawiatury, przez co popełniałem dość sporo błędów. Musiałem coś na to zaradzić.

Niedrogi koszt zakupu funkcjonalnej klawiatury 

funkcjonalna klawiatura mechaniczna podświetlanaPoszedłem do sklepu komputerowego, bo liczyłem, że sprzedawca poleci mi jakieś rozwiązanie. Pewnie doradzi mi jakąś lampkę, ale mimo to postanowiłem sprawdzić. W sklepie tym często kupowałem podzespoły do swojego komputera i zawsze byłem zadowolony. Kiedy już wszedłem do środka to sprzedawca od razu się ze mną przywitał. Znał mnie dobrze, bo często go odwiedzałem. Poprosiłem, żeby polecił mi rozwiązanie a on stwierdził, że idealnie trafiłem, bo właśnie w sprzedaży pojawiła się funkcjonalna klawiatura mechaniczna podświetlana, z której na pewno będę bardzo zadowolony. Koszt zakupu tej klawiatury mieścił się w granicach moich możliwości i zacząłem rozważać jej zakup. Sprzedawca widząc, że się waham, postanowił mi zaprezentować jej działanie. Podłączył klawiaturę do komputera i zgasił światło. Wszystko było widoczne i klarowne. Oczywiście sprzedawca wiedział co robi, gdyż zaraz po prezentacji wyjąłem kartę płatniczą. W domu od razu podłączyłem tę podświetlaną klawiaturę do swojego komputera. Od tego czasu mogłem spokojnie pracować i już nie popełniałem żadnych błędów, bo wszystkie przyciski na klawiaturze były widoczne.

To była zdecydowanie jedna z najlepszych inwestycji w moim życiu. Z klawiatury byłem bardzo zadowolony i działała ona przez cały czas bez zarzutów. Poleciłem to rozwiązanie również swojemu kumplowi, który także pracował po nocach przy zgaszonym świetle. Od razu kupił tę klawiaturę.