Wygodne aluminiowe namioty

Namioty o konstrukcji aluminiowej cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród handlowców. Nic w tym dziwnego, ponieważ namioty ze stelażu aluminiowego są bardzo wytrzymałe, odporne oraz niezwykle lekkie, dzięki czemu mogą być bez trudu transportowane oraz szybko rozkładane.

Zalety namiotów z aluminium

namioty aluminioweJeśli nasze stoiska nie są całoroczne, warto wybrać namioty aluminiowe, które są bardzo lekkie, niezwykle wytrzymałe oraz są wyposażone w innowacyjny system składania i rozkładania, dzięki czemu popularnie nazywane są tzw. namiotami ekspresowymi. Dzięki modułowym konstrukcji, w bardzo łatwy sposób można zwiększyć lub zmniejszyć wielkość oraz wysokość namiotu, co w szczególności wpływa na ich uniwersalność. Wiele modeli dostępnych na rynku, posiada dodatkowe wzmocnienie polegające na usztywnieniu ściany frontowej grubszą rurą aluminiową. Ponadto, stoiska wykonane z aluminium są odporne na korozję, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że w wyniku wzmożonej eksploatacji, nasz namiot się zniszczy. Istnieją również bardziej zaawansowane modele namiotów, które posiadają innowacyjny system otwierania bramy poprzez wykorzystanie wejścia otwieranego na zasadzie kurtyny, które można otwierać na dwa sposoby: poprzez przyciągnięcie do boków albo zrolowanie do góry. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych na warunki atmosferyczne plandek okrywających namiot, nasza mobilna hala jest dużo bardziej odporna na ewentualne uszkodzenia.

Warto wspomnieć, że producenci namiotów aluminiowych zadbali również o komfort nawet najbardziej wybrednych klientów, dzięki czemu namioty można dowolnie dopasować do własnych potrzeb poprzez usuwanie bocznych ścian w dowolnych kombinacjach, dzięki czemu nasze stoisko może być znacznie atrakcyjniejsze w oczach klientów.