Wyjazdy językowe dla dorosłych

Z moją koleżanką z pracy zastanawiałyśmy się nad tym jak spędzić wakacje. W tamtym roku wybrałyśmy się razem na wycieczkę i naprawdę świetnie się bawiłyśmy. Także w tym roku byśmy mogły powtórzyć wspólny wyjazd. Obydwie jesteśmy same także może tylko my zadecydować o tym czy gdzieś jedziemy i ewentualnie gdzie to będzie.

Każdy może skorzystać z wyjazdów językowych

wyjazdy językoweW tamtym roku wykupiłyśmy wycieczkę w naprawdę bardzo dobrym biurze podróży. Doszłyśmy do wniosku, że po pracy pójdziemy właśnie tam i zobaczymy jaką mają ofertę na wakacje. Ja nie miałam żadnych konkretnych planów dlatego też czekam na propozycję ze strony pani z biura. W biurze podróży pani pokazywała nam różne wycieczki jednak najbardziej zaciekawiły nas profesjonalnie zorganizowane wyjazdy językowe dla dorosłych. Przecież dobrze byłoby połączyć wypoczynek z nauką. Nam się ten pomysł spodobał bardzo. Były tam na przykład kursy angielskiego w Anglii, które były dla nas bardzo ciekawe. Te obozy językowe z tego co mówiła nam pani cieszą się naprawdę bardzo dużym zainteresowaniem. Nawet nikt nie przypuszczał, że taki obóz językowy dla dorosłych to będzie akurat dobra oferta. Podobno ten obóz został wprowadzony tylko na próbę. Ale ze względu na duże zainteresowanie w następnym roku będzie dużo szersza oferta. Będzie na przykład francuski we Francji bo o to pytają się klienci. Za rok będą nawet obozy językowe w nowym jorku i ja za rok na pewno właśnie tam pojadę. W tym roku zdecydowałyśmy się za to pojechać z koleżanką do Anglii na obóz.

Zostały tylko dwa wolne miejsca także dobrze, że poszłyśmy do biura podróży od razu po pracy. Będziemy musiały zmienić sobie tylko trochę termin naszego urlopu. Myślę jednak, że nie będzie z tym problemu. Zresztą u nas w pracy jakoś nie ma problemu jeśli chodzi o wolne. Z koleżanką byłyśmy zadowolone że wybrałyśmy tą opcję.