Wyłoniono najlepszego kamerzystę

Jedna z bardziej znanych w Europie wytwórni filmowych przeprowadziła w ubiegłych miesiącach szeroko zakrojoną akcję, która miała na celu wyłonienie kamerzysty do jednej z najnowszych produkcji. Castingi postawiły na nogi cały świat filmowy. Mało kto spodziewał się, że wytwórnia będzie chciała współpracować akurat z kimś z Polski. A jednak- stało się. 

Wyróżnienie dla polskiego kamerzysty

kamerzysta z łodziZostaliśmy uznani za najbardziej obiecujące szkolnictwo w zakresie kręcenia filmów. Polscy kamerzyści okazało się, że są cenieni na całym świecie za warsztat oraz podejście do swojej pracy. To były jedne z głównych pobudek, dla których znana wytwórnia przeprowadziła w ostatnim czasie mnóstwo castingów, mających na celu wyłonienie najlepszego kamerzysty. Zwycięzcą okazał się pewien kamerzysta z łodzi, który co prawda nie ma w swoim dorobku żadnych znanych produkcji. Jednak jest to młody chłopak i cała przyszłość przed nim. Komisja, która oceniała wszystkie nadesłane filmy oraz późniejsze rozmowy z kandydatami doceniła ogromną pasję, ciągle doskonalony, ale już na ten  moment doskonały warsztat i ogromnie pozytywne nastawienie do świata młodego zwycięzcy. Chłopak wyjedzie teraz do Francji, gdzie będzie wdrożony w najnowszy projekt. Wytwórnia pracuje bowiem nad filmem, w którym brać udział będą znane z ekranów kinowych gwiazdy. Produkcja ma być docelowo filmem kasowym, który za dwa lata ma przyciągać widzów do kin. My cieszymy się z tego, że na napisach końcowych będzie widniało zdjęcie Polaka. 

Casting, który niedawno przeprowadziła jedna ze znanych wytwórni filmowych, zaskoczył polski świat filmowy i wywołał spore zamieszanie. Koniec końców zwycięzcą okazał się młody kamerzysta pochodzący z Łodzie. Chłopak  będzie pracował teraz nad filmem, który za dwa lata wejdzie na ekrany kin.