Wyposażenie wynajmowanych aut

Każdy samochód, który jest systematycznie użytkowany przez dłuższy czas, w końcu musi ulec mniejszej lub większej awarii, która go unieruchomi. W tym czasie możemy pozostać bez samochodu albo wynająć pojazd zastępczy na czas naprawy.

Ile trwa długoterminowy najem samochodu?

białystok wynajem samochodów długoterminowyDla osób, które na co dzień niemalże nie rozstają się z samochodem, jego brak może być bardzo ciężkim doświadczeniem. Między innymi do takich osób skierowana jest oferta wynajmu samochodów, prowadzona przez wypożyczalnie w całym kraju. Każdy, kto posiada prawo jazdy może z niej skorzystać przez dowolną ilość czasu. W mieście Białystok wynajem samochodów długoterminowy jest przeważnie wybierany przez przedsiębiorców, którzy potrzebują pojazd do prowadzenia bieżącej działalności. Z wynajmu krótkoterminowego i średnioterminowego korzystają w przeważającej ilości klienci indywidualni, których pojazdy uległy uszkodzeniu, potrzebują większy samochód na wakacje czy mały pojazd na wyjazd służbowy. Oferta wypożyczalni samochodowych jest na tyle elastyczna, że każdy klient znajdzie pojazd dla siebie. Samochody przeznaczone na wynajem są w stu procentach sprawne, mają regularnie wykonywane przeglądy techniczne i opłacone ubezpieczenie AC i OC. Otrzymując wybrany pojazd po wpłaceniu kaucji i dopełnieniu wymaganych formalności, jest on zawsze zatankowany do pełna i też w takim samym stanie trzeba go zdać. Samochody z wypożyczalni można doposażyć na życzenie klienta w bezpieczny fotelik samochodowy czy nowoczesną nawigację GPS.

Długoterminowy wynajem zaczyna się powyżej dwudziestego czwartego miesiąca i ma często nieco inne warunki niż krótszy okres korzystania z pojazdu. Jest on na pewno najkorzystniejszy cenowo ze względu na okres trwania umowy i elastyczne warunki.