Wytrzymała obejma metalowa

Praca hydraulików, polega na przystosowywaniu instalacji wodociągowych oraz przepływowych w taki sposób, aby zachowywała ona pełną trwałość oraz wytrzymałość przez wiele lat. Ważne jest, aby zastosowana instalacja odporna była przed rozszczelnieniem, co mogłoby doprowadzić do bardzo poważnych uszkodzeń.

Obejma hydrauliczna wysokiej jakości

obejma ślimakowaDlatego też, profesjonalni hydraulicy każdego dnia wykonują prace naprawcze, oraz realizują projekty i konstruują instalacje w nieruchomościach mieszkalnych oraz użytkowych. W tym celu, stosują artykuły oraz elementy hydrauliczne, których zastosowanie ma ogromny wpływ na jakość wykonywanej pracy, jak również zachowanie efektywności pracy. Podczas realizacji montażu rur, swoje zastosowanie znajdują specjalne łączenia, które zapobiegają rozszczelnieniu instalacji, jak również wpływają na prawidłowy przepływ wody przez rury. Jednym z wielu artykułów hydraulicznych, znajdujących zastosowanie podczas montażu instalacji, jest obejma ślimakowa, która charakteryzuje się wysoką jakością, a także możliwością regulacji zacisku. Niektóre instalacje przepływowe wykonane są z wykorzystaniem rur plastikowych, wówczas zacisk powinien jednocześnie zapewnić szczelność łączenia takich rur, lecz nie doprowadzać tym samym do ich pękania. Każda obejma wykonana jest z materiału metalowe, oraz wyposażona w specjalną śrubę, dzięki której możliwa jest regulacja zacisku.

Montaż specjalnej obejmy w miejscu łączenia rur, zapewnia trwałość i chroni przed rozszczelnieniem układu instalacji. Dlatego też, ważne jest zastosowanie artykułów wzmacniających. Każda obejma wyposażona jest także w gumową podkładkę, która nie tylko pełni funkcje dodatkowego uszczelnienia, lecz także zapobiega zmianie położenia obejmy zaciskowej.