Zakup popularnych fug epoksydowych Mapei

Po wielu latach zdecydowaliśmy się trochę odświeżyć nasz garaż. Jakoś zawsze odwlekaliśmy to na później, bo były zawsze ważniejsze wydatki. Jednak już ani ja, ani mój mąż, nie możemy patrzeć na ten zaniedbany kąt. Codziennie chodzimy tam po samochód i aż się przykro robi, że tak bardzo go zapuściliśmy. Kiedyś mieliśmy założyć płytki, ale zrezygnowaliśmy i nawet nie pamiętam dlaczego.

Mapei – popularne i najlepsze fugi epoksydowe

popularne fugi epoksydowe mapeiJako że w tym roku zaoszczędziliśmy trochę pieniędzy to postanowiliśmy, że to ten moment w naszym życiu, w którym przyszedł najwyższy czas na remont garażu. Dzięki katalogom, w których znalazłam inspiracje dotyczące aranżacji garaży, wybrałam fajne rozwiązanie jakim jest założenie ciemnych płytek. Efekt na zdjęciach bardzo mi się podobał. Nadawał on taką elegancję ale jednocześnie wyglądało to klasycznie, a nie pstrokato, jak nie lubię. Wyczytałam, że najlepiej pomiędzy płytki wykorzystać popularne fugi epoksydowe Mapei. Oprócz świetnej jakości materiału, jaką producent zapewnia, dzięki czemu płytki będą chronione, nie będą nam odpryskiwać, nie będzie wchodziła w głąb płytek wilgoć, to jeszcze na dodatek jest szeroka gama kolorystyczna, która zapewni nam idealne połączenie z płytkami. Plusem jest to, że jest to spoiwo szybkowiążące i szybkoschnące, dzięki czemu nie będziemy tracić zbędnego czasu na czekanie, a zależy nam by auto za długo nie stało na zewnątrz, bo niestety mieszkamy w nieciekawej okolicy. Więc garaż jest najbezpieczniejszym miejscem do trzymania auta.

Firma, która nam zakładała płytki, była pozytywnie zaskoczona, że kupiliśmy najlepszą z możliwych fug. Bardzo mi się zrobiło miło, bo naprawdę przeczytałam mnóstwo opinii w internecie i faktycznie każdy epoksydowe fugi bardzo chwali.