Zamawiam taksówkę bagażową w Warszawie

 

Zawsze wszystko robię na ostatnią chwilę i niekiedy mam z tego powodu niezłe zamieszanie. Mój wylot do Londynu miał być niebawem a jak byłam jeszcze w mieszkaniu. Oczywiście szukałam kluczy, które znowu gdzieś się zapodziały.

Bardzo szybko dojechałam bagażową taksówką na lotnisko

taxi bagażowe warszawaZadzwoniłam po taxi bagażowe warszawa, ponieważ z taką ilością bagażu to żadna zwykła taksówka by mnie na pewno nie zabrała. Poza tym musiałam zabrać wszystko i nie było mowy, żebym cokolwiek zostawiła na miejscu. W końcu udało mi się znaleźć klucze i szybko zjechałam windą na dół. Oczywiście taxi bagażowe warszawa cennik już czekało od kilku minut. Przeprosiłam kierowcę za spóźnienie i poprosiłam o pomoc przy zapakowaniu walizek. Zażartował, że chyba się wyprowadzam na stałe, bo mało kto takie ilości bagażu ze sobą zabiera. Podróż upłynęła nam bardzo przyjemnie i na szczęście w mieście o tej porze nie było korków, dzięki czemu bardzo szybko dotarliśmy na lotnisko. Kierowca okazał się bardzo miłym człowiekiem, ponieważ pomógł mi wszystko wypakować z samochodu. Teraz to jak będę się gdzieś wybierała i będzie mi potrzebny transport to tylko będę zamawiała taxi bagażowe warszawa, ponieważ są bardzo rzetelni i co ważne można zabrać wszystkie bagaże. Mają w firmie chyba wszystkie samochody i nie ma dla nich żadnych ograniczeń. Zdążyłam na szczęście na odprawę i udało mi się dostać do samolotu. Mogłam spokojnie rozkoszować się dalszą podróżą. Dzwoniłam już do siostry, że zdążyłam na czas i czekała na mnie z niecierpliwością.

Kiedy wracałam do kraju i już byłam na lotnisku to również zadzwoniłam do tej firmy i zamówiłam taką samą taksówkę. Przyjechał ten sam kierowca, który wiózł mnie na lotnisko i bardzo mnie to ucieszyło. Rozmawialiśmy całą drogę do domu.