Zamówienie kurtek roboczych

Mój tata ze swoim bratem prowadzą firmę budowlaną. Bardzo długo pracowali nad tym, by ją rozwinąć i uzyskać poważanie wśród klientów i wybić się ponad przeciętność. Dlatego też dużo skupiają się na jak najlepszym prowadzeniu działalności i odpowiednim wykonywaniu zleceń. Ja się nigdy nie interesowałam taty firmą, bo i tak nie wiedziałam nic o budowlance. Jednak kiedyś, gdy odwiedziłam jego biuro i zobaczyłam stan ubrań roboczych, to stwierdziłam, że się zaangażuję.

Najlepsza kurtka robocza

kurtki roboczeBędąc w biurze u taty na kawie rozmawialiśmy na temat firmy. Zachęcał mnie, bym w jakiś sposób zaczęła z nim współpracować. Oczywiście nie jako pracownik fizyczny, ale bardziej jako pomoc dokumentacyjna, czy osoba odpowiedzialna za zamówienia. Zawsze mówił, że taka osoba by się mu przydała, bo sam często czegoś nie dopilnowuje. I wtedy zobaczyłam, w jakim stanie są ich ubrania na budowę. Były już mocno zużyte, dziurawe i po prostu nie wyglądały już zbyt profesjonalnie. Powiedziałam wtedy, że faktycznie może się przydam i bym zaczęła od tego, że zamówiłabym dla wszystkich pracowników kurtki robocze. On przyznał, że nawet nie myślał o kupnie nowych kurtek, ale jednocześnie stwierdził, że faktycznie te obecne nie nadają się już zbytnio do tego, by się w nich pokazywać na budowie u klientów. Tak więc zebrałam wszystkie informacje typu rozmiary oraz liczba pracowników w firmie i znalazłam solidnego producenta takich kurtek oraz dokonałam zamówienia.

Kurtki, które do nas trafiły okazały się bardzo solidnymi ubraniami roboczymi. Pracownicy zaczęli je sobie chwalić i śmiali się, że w końcu przyszła nowa miotła i zrobi porządek ze wszystkim. Cieszyłam się, że się do czegoś przydałam i od tej pory na poważnie zabrałam się za pomoc w firmie taty.