Zamówiłem firmę do dezynsekcji pluskiew

Pewnej całkiem ciepłej nocy poczułem, że coś mnie gryzie w łóżku. Nie były to jakieś mocne ugryzienia, ale na tyle uciążliwe, że przez długi czas nie mogłem w nocy zasnąć. Moja żona stwierdziła, że czuje dokładnie to samo. Długo zastanawiałem się co może być tego przyczyną aż w końcu postanowiłem skorzystać z usług firmy oferującej dezynsekcję.

Firma ddd zlikwidowała pluskwy w łóżku

usuwanie pluskiew krakówSą takie firmy, które oferują usług określane powszechnie jako usługi ddd. Mowa tutaj o dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Przy czym w naszym przypadku chodziło raczej o tą środkową usługę, czyli dezynsekcję. Bo cokolwiek nie gryzło Nas w łóżku to na pewno nie były gryzonie, a mogły to być co najwyżej owady. Wobec tego zamówiłem usługi takiej właśnie firmy, która odwiedziła mój dom już po niespełna dwóch dniach. Kiedy pokazałem im łóżko w sypialni, w którym mogło znajdować się jakieś gryzące robactwo to sprawa od razu stała się bardzo prosta. Pod specjalną lupą widać było jak na dłoni, że w naszym łóżku rozpanoszyły się pluskwy. To takie małe czarne owady, które dzisiaj są już coraz rzadziej spotykane. Na szczęście wciąż są firmy, które oferują usuwanie pluskiew Kraków, dzięki czemu właśnie mogliśmy się ich błyskawicznie pozbyć. I od razu odkryliśmy też przyczynę pojawienia się pluskiem w naszym domu. Niedawno wróciliśmy z zagranicznych wakacji i na pewno przeniosły się do naszego domu wraz z naszymi i bagażami.

Właśnie w bagażu uwielbiają podróżować owady z rodziny pluskwiaków. Nikt się nawet nie może spodziewać, że te owady zabiorą się w ubraniach do domu. Tym bardziej, że pluskiew praktycznie nie widać, bo są naprawdę maleńkie. Dlatego teraz już mamy nauczkę, żeby przed powrotem z wakacji do domu dokładnie wytrzepać przed domem wszelkie możliwe bagaże.