Żarty i pościel 3D z jeleniami

Czasami drobne wpadki mogą nas wiele kosztować. Ostatnio miałam posiedzenie z koleżankami u mnie w domu. Rozmawiałyśmy o tym, że hurtownia pościeli 3d naszej koleżanki jest bardzo obrotna, bo jej zyski bardzo wzrosły i może sobie pozwolić na dodatkowe zakupy. Przy okazji trochę przebrałyśmy moją kołdrę. Ubrałyśmy mi pościel 3d z jakimiś jelonkami dla żartu. Śmiały się, że będę z jeleniami spać.

Koleżanka dbała o hurtownię pościeli 3D

hurtownia pościeli 3dOgólnie byłyśmy takimi zwariowanymi koleżankami, i różne rzeczy przychodzą nam do głowy. Koleżanka prowadzi sklep internetowy i niektóre z pościeli 3d trzyma u mnie. Bo ja mam duże mieszkanie i mieszkam sama, więc spokojnie wszystko może u mnie leżeć. A ostatnio została przez nią wyremontowana hurtownia pościeli 3d, więc nie chciała, żeby coś jej się zakurzyło, lub zniszczyło. Jest straszną pedantką tak między nami mówiąc. Jej sklep z pościelą 3d był znany w całym mieście, każdy ją kojarzył z różnymi wzorkami i śmiesznymi zwierzątkami. Sama była trochę postrzelona, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Tragedia dla mnie stała się wtedy, jak poszłam na randkę z pewnym szalenie przystojnym gościem. Poszliśmy do restauracji, wiadomo, kilka drinków poszło w ruch, i rozmowa zaczęła nam się o wiele lepiej kleić. Żartowaliśmy, i było na prawdę cudownie. W pewnym momencie stwierdziliśmy, że przeniesiemy naszą imprezę w bardziej ustronne miejsce. Postanowiliśmy, że pójdziemy do mnie, bo on mieszkał z matką. Jak już do mnie dojechaliśmy to od razu ruszyliśmy na kawę i ciastka.

Zastanawiałam się, czy mu się u mnie spodoba, i miałam nadzieję, że tak. Poczęstowałam go też ręcznie wyrabianymi herbatnikami i oprowadziłam go po mieszkaniu. Podobały mu się wszystkie pomieszczenia, no ale jak zobaczył sypialnię i moje jelonki, których zapomniałam przebrać, to wyśmiał mnie i powiedział, że mam dorosnąć.